RU73X2A357RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A357RLTDF
JLCPCB Part #
C4235335
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS