RU73X2A23K7LTDF
MFR.Part #
RU73X2A23K7LTDF
JLCPCB Part #
C4279193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS