RU73X2A1K91LTDF
MFR.Part #
RU73X2A1K91LTDF
JLCPCB Part #
C4045431
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS