RU73X2A1K87LTDF
MFR.Part #
RU73X2A1K87LTDF
JLCPCB Part #
C4314737
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS