RU73X2A1K33LTDF
MFR.Part #
RU73X2A1K33LTDF
JLCPCB Part #
C4160669
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS