RU73X2A18K7LTDF
MFR.Part #
RU73X2A18K7LTDF
JLCPCB Part #
C4129383
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS