RU73X2A11KLTDF
MFR.Part #
RU73X2A11KLTDF
JLCPCB Part #
C3942769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS