RU73X1J931RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J931RLTDF
JLCPCB Part #
C4294835
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS