RU73X1J8K87LTDF
MFR.Part #
RU73X1J8K87LTDF
JLCPCB Part #
C4015763
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS