RU73X1J8K06LTDF
MFR.Part #
RU73X1J8K06LTDF
JLCPCB Part #
C4163308
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS