RU73X1J6K98LTDF
MFR.Part #
RU73X1J6K98LTDF
JLCPCB Part #
C3983821
Description
-55℃~+155℃ 6.98kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS