RU73X1J6K04LTDF
MFR.Part #
RU73X1J6K04LTDF
JLCPCB Part #
C4246116
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS