RU73X1J5K62LTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X1J5K62LTDF
JLCPCB Part #
C4026452
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS