RU73X1J5K23LTDF
MFR.Part #
RU73X1J5K23LTDF
JLCPCB Part #
C4120703
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS