RU73X1J54R9LTDF
MFR.Part #
RU73X1J54R9LTDF
JLCPCB Part #
C4043877
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS