RU73X1J549RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J549RLTDF
JLCPCB Part #
C4176147
Description
-55℃~+155℃ 549Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS