RU73X1J499RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J499RLTDF
JLCPCB Part #
C4100506
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS