RU73X1J464RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J464RLTDF
JLCPCB Part #
C4068307
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS