RU73X1J34R8LTDF
MFR.Part #
RU73X1J34R8LTDF
JLCPCB Part #
C4239185
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS