RU73X1J324RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J324RLTDF
JLCPCB Part #
C4245337
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS