RU73X1J316RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J316RLTDF
JLCPCB Part #
C4170686
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS