RU73X1J2K21LTDF
MFR.Part #
RU73X1J2K21LTDF
JLCPCB Part #
C4252530
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS