RU73X1J2K1LTDF
MFR.Part #
RU73X1J2K1LTDF
JLCPCB Part #
C4000749
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS