RU73X1J24R9LTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X1J24R9LTDF
JLCPCB Part #
C4289149
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS