RU73X1J1K96LTDF
MFR.Part #
RU73X1J1K96LTDF
JLCPCB Part #
C4256890
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS