RU73X1J1K87LTDF
MFR.Part #
RU73X1J1K87LTDF
JLCPCB Part #
C3923017
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS