RU73X1J1K58LTDF
MFR.Part #
RU73X1J1K58LTDF
JLCPCB Part #
C4118893
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS