RU73X1J11K3LTDF
MFR.Part #
RU73X1J11K3LTDF
JLCPCB Part #
C4309689
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS