RU73X1E806RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E806RLTDF
JLCPCB Part #
C4235402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS