RU73X1E562RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E562RLTDF
JLCPCB Part #
C4297094
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS