RU73X1E4K75LTDF
MFR.Part #
RU73X1E4K75LTDF
JLCPCB Part #
C4260820
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS