RU73X1E3K92LTDF
MFR.Part #
RU73X1E3K92LTDF
JLCPCB Part #
C4107339
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS