RU73X1E3K16LTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X1E3K16LTDF
JLCPCB Part #
C4079687
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS