RU73X1E374RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E374RLTDF
JLCPCB Part #
C4182734
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS