RU73X1E1K82LTDF
MFR.Part #
RU73X1E1K82LTDF
JLCPCB Part #
C3913221
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS