RU73X1E1K62LTDF
MFR.Part #
RU73X1E1K62LTDF
JLCPCB Part #
C4067881
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS