RU73X1E124RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E124RLTDF
JLCPCB Part #
C4305070
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS