RU73X1E118RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E118RLTDF
JLCPCB Part #
C4139651
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS