RR03J5R6TB
MFR.Part #
RR03J5R6TB
JLCPCB Part #
C1365420
Description
-55℃~+235℃ 3W 5.6Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS