RR03J390KTB
MFR.Part #
RR03J390KTB
JLCPCB Part #
C1365608
Package
Plugin
Description
-55℃~+235℃ 390kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS