RR03J240KTB
MFR.Part #
RR03J240KTB
JLCPCB Part #
C1365515
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 240kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS