RR03J1K1TB
MFR.Part #
RR03J1K1TB
JLCPCB Part #
C1365497
Description
-55℃~+235℃ 1.1kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS