RR03J15KTB
MFR.Part #
RR03J15KTB
JLCPCB Part #
C1365886
Description
-55℃~+235℃ 15kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS