RR02J9R1TB
MFR.Part #
RR02J9R1TB
JLCPCB Part #
C3368668
Description
-55℃~+235℃ 2W 9.1Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS