RR02J33KTB
MFR.Part #
RR02J33KTB
JLCPCB Part #
C1371576
Description
-55℃~+235℃ 2W 33kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS