RR02J30KTB
MFR.Part #
RR02J30KTB
JLCPCB Part #
C3438832
Description
-55℃~+235℃ 2W 30kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS