RR02J1K8TB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RR02J1K8TB
JLCPCB Part #
C3357296
Package
Plugin
Description
-55℃~+235℃ 1.8kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS