RR02J1K2TB
MFR.Part #
RR02J1K2TB
JLCPCB Part #
C3426592
Description
-55℃~+235℃ 1.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS