RQ73C1J976RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J976RBTD
JLCPCB Part #
C2089797
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150mW 75V 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS