RQ73C1J95R3BTD
MFR.Part #
RQ73C1J95R3BTD
JLCPCB Part #
C2084091
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150mW 75V 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS